Anamur Otel,Anamur İskele Otel

Anamurda Pansiyon

Anamur çocukluğumdan beri severek tatile gittiğim tatil yörelerinden biri. Ben şahsen kalmak amacıyla Anamur otellerini tercih ediyorum. Anamuru seviyorum çünkü Anamurun fazla güzel olması. Anamura geçmiş yıllarda tatil için gittiyseniz sözlerimi iyi anlamış olmalısınız.
Bunun yanında Anamur sahili de harika yerlerden. Fakat Anamur pansiyonları bayağı pahalı oluyor. Bundan dolayı Anamura tatiline çıkmadan önce tatil yapmayı düşündüğünüz apart pansiyondan rezervasyon yaptırmalısınız. Böylece gideceğiniz pansiyonda çok daha ucuz şekilde kalabileceksiniz.
Pansiyonlar fazla pahalı olabiliyor çünkü Adana tatilcileri özellikle Pazar Anamura ciddi ciddi akın ediyorlar. Şundan Eminim ki Anamura bir kere gidince her sene gitmek isteyeceksiniz.
Anamur Mersin ilinde bulunur. Anamur apart tercih edecekseniz ilkbaharda rezervasyon yapmalısınız. Genelde apart oteller çok tercih edildiğinden} dolu olabiliyorlar. Anamurdan hoşalacağınızdan tamamen eminim.
Anamurda pansiyon seçerken İskele de olması güzel olacaktır. Nedeni ise Anamurda bütün tatil aktivitelerinin İskelede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede birbirinden güzel bir sürü otel veya apart otel bulabilirsiniz.

http://anamurotel.ra6.org