Anamur Pansiyonları

Anamur Tavsiye Pansiyon

Anamur çok uzun zamandır isteyerek tatil yaptığım tatil cennetlerinden biri. Ben şahsen kalmak için Anamur otellerini tercih ediyorum. Anamur Beldesini seviyorum sebebi Anamurun fazla güzel olması. Anamura geçmiş yıllarda tatile gittiyseniz sözlerimi çok iyi anlarsınız.
Buna ek olarak Anamur sahili de mükemmel ötesi yerlerden. Lakin Anamur apart pansiyonları oldukça pahalı oluyor. Bu yüzden Anamura tatiline çıkmadan önce kalacağınız pansiyondan rezervasyon yapmalısınız. Böyle yaparak gideceğiniz pansiyonda daha ucuz biçimde kalabilirsiniz.
Oteller pahalı olabiliyor çünkü Hatay tatilcileri Cumartesi ve Pazar Anamura resmen akın ediyorlar. Şundan Eminim ki Anamura bir kere gittikten sonra her sene gitmek sizin için sıradan bir şey olacak.
Anamur Mersin yöresinde bulunur. Anamur apart istiyorsanız yazın başında erken rezervasyon yapılmalı. Çoğu zaman apartlar daha çok tercih edildiğinden} dolu olurlar. Anamuru seveceğinizden tamamen eminim.
Anamurda otel seçerken İskele de olması iyi olacaktır. Çünkü Anamurda bütün tatil aktivitelerinin bu bölgede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede deniz manzaralı bir çok otel veya apart otel bulabilirsiniz.

http://anamurotel.ra6.org/anamur-otelleri-anamur-iskele.htm