Anamur Pansiyonları

Anamur Tavsiye Pansiyon

Anamur çok uzun zamandır isteyerek tatilimi geçirdiğim tatil cennetlerinden biri. Ben şahsen kalmak amacıyla Anamur apartlarını tercih ediyorum. Anamur Beldesini seviyorum nedeni Anamurun haddinden fazla temiz olması. Anamura daha önce tatile gittiyseniz dediklerimi oldukça iyi anlarsınız.
Bununla birlikte Anamur sahili de mükemmel ötesi yerlerden. Fakat Anamur apartları epey pahalı gelebiliyor insana. Bu sebeple Anamura gitmeden önce tatil yapmayı düşündüğünüz otelden rezervasyon yapmalısınız. Bu şekilde kalacağınız otelde daha ekonomik biçimde kalabileceksiniz.
Apart Oteller fazla pahalı olabiliyor çünkü Adana tatilcileri haftasonları Anamura ciddi ciddi akın ediyorlar. Biliyorum ki Anamura bir kere gidince her sene gitmek isteyeceksiniz.
Anamur Mersin yöresinde bulunur. Anamur apart tercih edecekseniz yazın başında rezervasyon yapılmalı. Çoğu zaman apart oteller daha çok tercih edildiğinden} dolu olabiliyorlar. Anamuru seveceğinizden kesinlikle eminim.
Anamurda pansiyon seçerken İskele de olması güzel olacaktır. Nedeni ise Anamurda bütün tatil aktivitelerinin bu bölgede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede birbirinden güzel bir sürü otel veya apart otel bulabilirsiniz.


anamur denize sıfır pansiyonlar