Anamur Ucuz Otel,Anamur İskele Otel

Anamur Tavsiye Pansiyon

Anamur uzun zamandır arzuyla tatile gittiğim tatil mekanlarından biri. Ben şahsen kalmak için Anamur otellerini tercih ediyorum. Anamuru seviyorum sebebi Anamurun fazla temiz olması. Anamura geçmişte tatil amacıyla gittiyseniz ne dediğimi iyi anlarsınız.
Buna ek olarak Anamur sahili de harika ötesi yerlerden. Lakin Anamur apartları bayağı pahalı oluyor. Bundan dolayı Anamura gitmeden önce kalacağınız pansiyondan rezervasyon yaptırmalısınız. Böyle yaparak gideceğiniz pansiyonda çok daha ekonomik biçimde kalırsınız.
Oteller çok pahalı olabiliyor çünkü Mersin tatilcileri haftasonları Anamura ciddi ciddi akın ediyorlar. Biliyorum ki Anamura tatile gidince her zaman gitmek sizin için sıradan bir şey olacak.
Anamur Mersin yöresinde bulunur. Anamur apart tercih edecekseniz yazla birlikte erken rezervasyon yapmalısınız. Çoğu zaman apart oteller çok tercih edildiğinden} dolu oluyorlar. Anamuru beğeneceğinizden tamamen eminim.
Anamurda pansiyon seçerken İskele de olması iyi olacaktır. Nedeni ise Anamurda tüm tatil aktivitelerinin bu civarda yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede birbirinden güzel bir sürü otel veya apart otel bulabilirsiniz.


ucuz pansiyon anamur