Anamur Ucuz Pansiyon

Anamur

Anamur çocukluğumdan beri hevesle tatile gittiğim yerlerden biri. Ben şahsen kalmak amacıyla Anamur pansiyonlarını tercih ediyorum. Anamur Yöresini seviyorum nedeni Anamurun fazla temiz olması. Anamura geçmiş yıllarda tatil için gittiyseniz ne dediğimi iyi anlamış olmalısınız.
Ayrıca Anamur sahili de mükemmel ötesi yerlerden. Lakin Anamur apart pansiyonları epey pahalı olabiliyor. Bu sebeple Anamura gitmeden önce gideceğiniz pansiyondan rezervasyon yaptırmalısınız. Bu şekilde gideceğiniz apart otelde daha ekonomik biçimde kalabileceksiniz.
Pansiyonlar fazla pahalı olabiliyor çünkü Mersin tatilcileri özellikle Pazar Anamura resmen akın ediyorlar. Biliyorum ki Anamura bir kere gittikten sonra her zaman gitmek sizin için sıradan bir şey olacak.
Anamur Mersin ilinde bulunur. Anamur apart arzuluyorsanız yazla birlikte rezervasyon yapılmalı. Özellikle Anamur apartları çok tercih edildiğinden} dolu oluyorlar. Anamurdan hoşalacağınızdan tamamen eminim.
Anamurda otel seçerken İskele bölgesinde olması iyi olacaktır. Çünkü Anamurda tüm tatil aktivitelerinin İskelede yoğunlaşmış olmasıdır. İskelede deniz manzaralı bir sürü otel veya pansiyon bulabilirsiniz.


http://anamurotel.ra6.org/anamur-kap-otel